Nahrávám

Nahrávám

ROCK POINT

Popis prodejny

Rock Point – outdoor expert
V Rock Pointu naleznete široký výběr funkčního oblečení a vybavení pro outdoorové aktivity. V teplejších měsících je obchod zaměřen na oblečení a vybavení pro horolezectví, trekking, kempování, ale i oblečení pro běh. V zimních měsících je zde kompletní nabídka oblečení pro sjezdové, skialpové i běžecké lyžování. Najdete zde špičkové produkty s membránou Gore-tex nebo Restex a další s parametry vždy odpovídajícími předpokládané aktivitě. Vybrat si můžete ze světových značek jako Mountain Hardwear, The North Face, Keen, Hannah, Smartwool, Ternua, Osprey, Garmont, Zamberlan a další. Po celý rok zde najdete širokou škálu doplňků pro outdoor . Na Vaši návštěvu se těší tým odborně proškolených prodavačů.

 

Prodávané značky

Mountain Hardwear, The North Face,  Hannah,  Smartwool, Craft, Ternua, Osprey,Tatonka, See to Summit Garmont, Zamberlan, Hanwag, Victorinox, Gerber, Rafiki, Relax, Julbo a další.

Fotografie prodejny

ROCK POINT
ROCK POINT ROCK POINT ROCK POINT


Poslední akce ROCK POINT

Ušetřete z tisícovek stovky!

v prodejně Rock Point

08.06.2015
Nakupte za více než 1.000,- Kč mezi 8. 6 a 30. 6 2015 a na účtence najdete vytištěný slevový kupón spolu s termínem použití. Účtenku se slevovým kupónem si...
číst dále »